Kurort Stalos

Stalos
'Chania - harbour' - Chania
'Chania - harbour' - Attribution: Christine McIntosh

Miejscowość Stalos zlokalizowana jest 7km na zachód od miasta Chania. Wypoczynek na piaszczystej plaży w Stalos to czysta przyjemność. Można tu zażyć słonecznej kąpieli w krystalicznie czystej wodzie morskiej. Ponadto do wyboru są różne formy rozrywki, między innymi skutery wodne oraz jazda na bananie.Kato Stalos położony wzdłuż wybrzeża to jeden z najpopularniejszych kurortów w zachodniej części regionu Chania. Podczas pobytu w tym kurorcie warto również wybrać się do Platanias lub na imprezę do pobliskiej Agia Marina, w której znajduje się wiele nocnych klubów, restauracji i kawiarni, a także greckie tawerny, w których można delektować się specjałami greckiej, a w szczególności kreteńskiej kuchni.

Plaża w Stalos jest bardzo czysta i dlatego też została ona oznaczona Niebieską Flagą, więc możemy mieć pewność, że nasz wypoczynek będzie udany i bezpieczny.

W Stalos do wyboru jest wiele hoteli, apartamentów, restauracji, barów plażowych i sklepów. W odległości 1,5 km od Stalos znajduje się osada Pano Stalos. Jest to niewielka malownicza miejscowość, w której niesamowite piękno natury łączy się z bogactwem architektury, tworząc wspaniały krajobraz.
Hotele i apartamenty: Stalos