Tętniące życiem Georgioupolis

Georgioupolis
'A view of sunbeds awaiting tourists at the Greek island resort of Georgioupolis on Crete's north coast.' - Chania
'A view of sunbeds awaiting tourists at the Greek island resort of Georgioupolis on Crete's north coast.' Paul Cowan / Shutterstock

Georgioupolis to tętniący życiem nadmorski kurort zlokalizowany w zielonej okolicy, położony około 38 km na północny-wschód od miasta Chania. Georgioupolis to w pełni rozwinięty kurort, w którym mieszka na stałe 515 osób.

Wioska położona jest w okolicy pełnej drzew i zieleni, nad rzeką Almyros. Właśnie w tym miejscu znajduje się tętniący życiem port. Spacerując wzdłuż rzeki Almyros można podziwiać malownicze krajobrazy oraz doskonałe piękno natury.

W kurorcie Georgioupolis można znaleźć wszelkie niezbędne do udanego wypoczynku udogodnienia. Georgioupolis położone jest w pobliżu granicy z prefekturą Rethymnon ze wschodniej strony. W Georgioupolis rzeka Almyros ma swoje ujście do morza, tworząc niewielkie jezioro stanowiące niesamowity krajobraz o dużym znaczeniu ekologicznym. Poza tym istotne znaczenie ekologiczne tego obszaru będzie można podziwiać dzięki różnorodnym, przepełnionym zielenią krajobrazom, wraz z obecnością drzew eukaliptusowych rosnących wzdłuż drogi oraz drzew cyprysowych znajdujących się na placu głównym.

Przebywając na bezkresnych plażach w otoczeniu pięknych zielonych drzew można zapomnieć o wszelkich troskach dnia codziennego i cieszyć się życiem.

Small White Church By Sunrise in Georgioupolis, Crete, Greece
'Small White Church By Sunrise in Georgioupolis, Crete, Greece' - Gyuszko-Photo / Shutterstock
Hotele i apartamenty: Georgioupolis