Hotele i plaże w Agioi Apostoli

Agioi Apostoli
'beach at chania' - Chania
'beach at chania' - Attribution: Fredrik Rubensson

Agioi Apostoli to mała miejscowość znajdująca się około 3 km od centrum miasta Chania, Agios Apostoli słynie z występowania chronionych niewielkich lasków, a także z turniejów siatkówki plażowej podczas gorących letnich miesięcy. Miejscowość znajduje się pomiędzy miastem Chania od strony wschodniej, a kurortami Agia Marina i Platanias od strony zachodniej. Agioi Apostoli to idealne miejsce dla spędzania czasu na słonecznej plaży.

W okolicy znajdują się piaszczyste plaże, które tworzą własne zatoczki. Najpopularniejszą z nich jest plaża Chrissi Akti ('Golden Beach'), której nazwa pochodzi od złocistego piasku. Inne plaże są dosyć rozległe i stanowią świetne miejsce osób lubiących pływać.

Ponadto miejscowość Agioi Apostoli słynie z produkcji sardynek, jednak turyści przyjeżdżają tu przede wszystkim w poszukiwaniu spokoju i relaksu.

Piękne piaszczyste plaże, urocze zatoczki oraz duże możliwości relaksu spowodują, że wakacje w tym miejscu będą należeć do udanych. Lokalni mieszkańcy przywitają was uśmiechem i z niebywałą gościnnością.
Hotele i apartamenty: Agioi Apostoli